Skip to content Skip to footer

Weekend z Jogą i Dźwięk odzyskaj wewnętrzny spokój.

 

26 – 28 Kwiecień 2024

 

Miejsce : Dwór Sześc Dębów w Prusewie.

 

Przygotowałam dla Ciebie

  • 3 dniowy wypoczynek w Dworze Sześć Dębów blisko morza w pięknych okolicznościach przyrody.
  • 3 dni relaksu, 3 dni totalnego odpoczynku i czasu by zadbać o siebie. Codziennie będziemy praktykować jogę restorative i jogę według metody Iyengara. Poznacie też tajniki ćwiczeń oddechowych Pranajamy.
  • Dopełnieniem tego będzie koncert Mis kryształowych, Gongów Tybetańskich i Kryształowej Harfy Jest to masaż dźwiękiem i uzdrawianie poprzez wibracje dźwięków. W wykonaniu uzdolnionej Joanny Materek.
  • Ćwiczymy w przestronnej sali wyposażonej w akcesoria do jogi, z pięknym widokiem na park i dęby.
  • Będzie też czas na spacer nad morzem.
  • Dobre karmiące rozmowy. .
  • Będziemy mogli skorzystać z sauny, by się oczyścić. . Będzie przepyszne wegetariańskie wyżywienie.
  • Będzie też ognisko pod gwieździstym niebem.
  •  

Warsztat dla osób początkujących i już ćwiczących.

Prowadzone przeze mnie zajęcia będą idealnym wprowadzeniem w świat jogi jak i okazją do pogłębienia swojej praktyki. Jestem nauczycielem, który uczy łagodności i szacunku do ciała, zarówno podczas praktyki jogi, jak i poza matą. Nie robimy nic na siłę 

Jedzenie
Jedzenie w ośrodku jest wegetariańskie. Obiad i kolacja są w formie szwedzkiego stołu. Jeżeli masz specjalną dietę albo alergię pokarmową daj mi znać wcześniej, przygotujemy dla Ciebie posiłki.

Gdzie?
Zapraszam do dworu „Sześć Dębów” . http://www.prusewo.pl/index.html położonego w miejscowości Prusewo, 7 kilometrów od morza, 45 min od Gdańska.

Dla kogo?

Dla wszystkich chcących rozpocząć przygodę z jogą, dla ćwiczących jogę, a także dla osób ceniących sobie zajęcia w wyjątkowym miejscu.
Zapraszam wszystkich tych, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności z zakresu jogi oraz technik oddechowych.

SUPER CENA

Cena wyjazdu: 1200 zł/ osobę (joga, noclegi i wyżywienie)
Pokoje są 2 osobowe z łazienkami.
Dopłata do jedynki wynosi 140 zł.

Wyjazd dla osób dorosłych.
Można przyjechać ze swoimi zwierzętami, partnerami , dziećmi (miejsca i prywatności nie zabraknie)

ZAPISY

Zadatek 400 zł na tytułem „Joga w Prusewie” do na konto
88 1050 1764 1000 0091 3950 0558
oraz zgłoszenie na adres centrumjogigdansk@gmail.com

 

Prowadzący: Diana Sochacka

Posiadam odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie. Jestem nauczycielem w stopniu Junior Intermidate II nadanym mi przez Instytut Ramamani Iyengar Memorial Yoga Instytut w Punie, Indie. Jogę według metody B.K.S. Iyengara praktykuję od 15 lat. Od tego czasu pogłębiam moją praktykę i zdobywam doświadczenie Od 2010 roku prowadzę własną szkołę jogi CENTRUM JOGI GDAŃSK.

Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w międzynarodowych warsztatach: Ritta Keller(Niemcy), Corin Biria (Francja), Lois Steinberg (USA), Gabriella Giubilaro(Wlochy), Shorat Aurora (Indie )

Prowadzę zajęcia dla grup początkujących, zaawansowanych, z problemami kręgosłupa oraz dla ciężarnych. Mam bardzo dobry kontakt z uczniami. Na moich zajęciach jest zawsze komplet. W nauczaniu jestem precyzyjna, wyrozumiała i cierpliwa. Sekwencje ćwiczeń dobieram w taki sposób, aby praktykujący mogli odkryć potencjał swoich możliwości oraz z szacunkiem i wrażliwością do siebie mogli z niego mądrze korzystać. Zawsze zwracam uwagę na bezpieczeństwo i komfort ,moich uczniów.