Skip to content Skip to footer
CENTRUM JOGI GDAŃSK

Diana Sochacka

Posiadam odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie. Jestem nauczycielem w stopniu Junior Intermidate II nadanym mi przez Instytut Ramamani Iyengar Memorial Yoga Instytut w Punie, Indie. Jogę według metody B.K.S. Iyengara praktykuję od 15 lat. Od tego czasu pogłębiam moją praktykę i zdobywam doświadczenie
Od 2010 roku prowadzę własną szkołę jogi CENTRUM JOGI GDAŃSK. Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w międzynarodowych warsztatach: Ritta Keller(Niemcy), Corin Biria (Francja), Lois Steinberg (USA), Gabriella Giubilaro(Wlochy), Shorat Aurora (Indie )
Prowadzę zajęcia dla grup początkujących, zaawansowanych, z problemami kręgosłupa oraz dla ciężarnych. Mam bardzo dobry kontakt z uczniami. Na moich zajęciach jest zawsze komplet.
W nauczaniu jestem precyzyjna, wyrozumiała i cierpliwa. Sekwencje ćwiczeń dobieram w taki sposób, aby praktykujący mogli odkryć potencjał swoich możliwości oraz z szacunkiem i wrażliwością do siebie mogli z niego mądrze korzystać. Zawsze zwracam uwagę na bezpieczeństwo i komfort ,moich uczniów.
Moja praktyka rozkwita, wzbogacana o elementy duchowe.

Kiedy akurat nie praktykuję jogi, to jestem Dj-em, zajmuję się muzyką elektroniczną albo podróżuje po świecie.  Najblizsza wyprawa w 2021 r.    to Indie, Ramamani Iyengar Memorial Yoga Institute w Punie. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.