Skip to content Skip to footer

Wakacje z Jogą w Sudetach 27 lipca – 3 sierpnia i nie tylko!!

Wakacje z Jogą w Sudetach i nie tylko!!

 • Centrum Jogi w Gdańsku zaprasza na wyjazd wakacyjny z jogą w góry (Sudety)
 • Uczęszczając na zajęcia jogi raz, dwa razy w tygodniu nie zawsze mamy możliwość, aby wyciszyć umysł i skoncentrować się na praktyce. Nasze myśli uciekają do bieżących spraw, a zestresowane i zmęczone ciało nie zawsze udaje nam się nakłonić do ruchu.
 • Ten wyjazd będzie doskonałą okazją do wejścia w proces jogi zarówno dla zupełnie początkujących, jak i tych bardziej zaawansowanych.
 • Dodatkowym atutem tego wyjazdu będzie prowadzenie zajęć przez dwóch dyplomowanych nauczycieli jogi, Dianę Sochacką i Justynę Borkowska co zapewni dobrą superwizję i korektę dla zaawansowanych oraz bezpieczną praktykę dla początkujących.

KIEDY
27 LIPCA- 3 SIERPNIA 2024
GDZIE?
Chata Cyborga
(BIELICE, SUDETY)
https://chatacyborga.pl


Bielice to urokliwa, położona ,,gdzieś na końcu świata” w Sudetach miejscowość. Otoczenie gór, lasów i nieustannie szumiący potok sprawiają, że mamy ochotę zatrzymać się tu na chwilę i ….. tu pozostać. Okolice są słabo zagospodarowane i leśne ostępy sprawiają wrażenie pierwotnych i dzikich.

Wszystkich, którzy tu trafią namawiamy mocno do zabrania wygodnych butów turystycznych i plecaka. Wycieczki, niekoniecznie dalekie i forsowne, ale również te do najbliższej dolinki, dostarczają przyjemności obcowania z naturą.
Będziemy ćwiczyć w plenerze  przy pensjonacie, jak i w Chacie.


AKTYWNY CZAS

Podczas warsztatu codziennie odbywać się będą 2 sesje jogi dla początkujących i zaawansowanych oraz JOGA TWARZY, która sprawi że poczujesz się pięknie. Nauczysz się także technik oddechowych i antystresowych;

CZAS WOLNY

W wolnym czasie na uczestników czekają wycieczki górskie, jazda na
rowerze, ognisko, kąpiele w rzeczce lub po prostu odpoczynek na łonie natury.
Wieczorem rozmowy, ognisko , gry towarzyskie
Dodatkowo KONCERT Muzyka Ziemi wykonany na Misach Kryształowych i Misach Tybetańskich.

KUCHNIA OD SERCA

Trzy wegetariańskie posiłki z sezonowych warzyw i owoców..

DLA KOGO

 • wszystkich osób niezależnie od zaawansowania.
 • osoby otwarte na ruch i odkrywanie samego siebie – niezależnie od wieku, płci i doświadczenia
 • chcące pobyć w naturze w gronie innych ludzi
 • chcących zredukować ilość stresu i napięcia ze swojej codzienności
 • poszukujących narzędzi do uwolnienia się od bólu pleców, głowy, stawów…
 • potrzebujących wyciszyć swój umysł od “natłoku” myśli
 • tych, którzy chcą po prostu miło spędzić czas z innymi i wynieść z tej podróży wskazówki do dalszej relaksacji


Plan dnia 28.07.2024 – 2. 08.2024:

07:00 medytacja
08:00 herbata, owsianka , owoce
08:30 praktyka – grupa zaawansowana
10:30 praktyka – grupa początkująca
12:30 obiad – kuchnia wegetariańska
16:30 praktyka – grupa mieszana
18:15 kolacja – kuchnia wegetariańska
19:00 Joga Twarzy
20:00 Czas wspólny

ZAPISY I INFORMACJE

ATRAKCYJNA CENA: 2490 zł.
Zadzwoń 510 051 928 lub napisz centrumjogigdansk@gmail.com – spytaj o wolne miejsca.

Po potwierdzeniu dostępności wykonaj przelew z zadatkiem ( bezzwrotnym ) w kwocie 900 zł

Nr konta:
48 1050 1764 1000 0090 6513 9041

– w tytule przelewu umieść ,, Wakacje w Bielicach – 2024‘’. Zadatek można również wpłacić w recepcji studia jogi.

Pozostałą kwotę należy dopłacić na miejscu gotówką.

Prowadzący: Diana Sochacka

Posiadam odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie. Jestem nauczycielem w stopniu Junior Intermidate II nadanym mi przez Instytut Ramamani Iyengar Memorial Yoga Instytut w Punie, Indie. Jogę według metody B.K.S. Iyengara praktykuję od 15 lat. Od tego czasu pogłębiam moją praktykę i zdobywam doświadczenie Od 2010 roku prowadzę własną szkołę jogi CENTRUM JOGI GDAŃSK.

Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w międzynarodowych warsztatach: Ritta Keller(Niemcy), Corin Biria (Francja), Lois Steinberg (USA), Gabriella Giubilaro(Wlochy), Shorat Aurora (Indie )

Prowadzę zajęcia dla grup początkujących, zaawansowanych, z problemami kręgosłupa oraz dla ciężarnych. Mam bardzo dobry kontakt z uczniami. Na moich zajęciach jest zawsze komplet. W nauczaniu jestem precyzyjna, wyrozumiała i cierpliwa. Sekwencje ćwiczeń dobieram w taki sposób, aby praktykujący mogli odkryć potencjał swoich możliwości oraz z szacunkiem i wrażliwością do siebie mogli z niego mądrze korzystać. Zawsze zwracam uwagę na bezpieczeństwo i komfort ,moich uczniów.

Prowadzący: Justyna Borkowska

Jogą zainteresowałam się w 2001 roku, będąc w ciąży z moim pierwszym synem. Początki to głównie książki i ćwiczenia w domu. Zafascynowana postanowiłam regularnie chodzić na zajęcia. Zmęczenie codziennymi obowiązkami młodej matki, ból kręgosłupa i inne kontuzje pociążowe ustąpiły już po paru zajęciach – poczułam wyraźną poprawę samopoczucia!

Tak zaczęła się moja przygoda z jogą. W 2006 roku urodziłam drugiego syna, a w 2010 roku córkę Klarę. Dzięki praktyce jogi w ciąży, okres ten przeżyłam pełniej, bardziej świadomie, z większym zrozumieniem siebie i swojego dziecka. To bezcenne doświadczenie wykorzystuję prowadząc grupy dedykowane paniom w ciąży.

W 2007 roku ukończyłam 3-letni kurs nauczycielski, organizowany przez Polskie Stowarzyszenie Jogi Iyengara, prowadzony przez Jurka Jaguckiego, uzyskując certyfikat. Wiele lat wspólprowadziłam szkołę Joga Trójmiasto. W 2015 roku powołałam do życia szkołę Zatoka Jogi.
Regularnie uczestniczę w warsztatach doszkalających dla nauczycieli i od 6 lat pogłębiam wiedzę i doświadczenie w zakresie jogi twarzy. Organizuję szkolenia. Prowadzę autorskie zajęcia dla ciężarnych i rodziców z dziećmi. Współtworzę sopocką szkołę rodzenia “Dobrze przygotowani”. Jestem entuzjastką pracy z ciałem wg metody Feldenkraisa.