Skip to content Skip to footer

Arktyczna wyprawa z Jogą na koło podbiegunowe Norwegia i Zorza!!!!

Arktyczna wyprawa z Jogą na koło podbiegunowe
Norwegia i Zorza!!!!

Termin: 20-24 luty 2024

W Malangen Resort, który położony jest w jednym z najlepszych miejsc, w których widać zorzę polarną w rejonie Tromsø.
45 min jazdy od lotniska 

Najładniejszy fiordy w okolicy

Wycieczki do Camp Nikka
Wspólne gotowanie
Zaprzegi psie
Joga z widokiem na Fiord
Saunowanie

Nocleg

 • Mamy do dyspozycji domkmy rybackie z widokiem na morze, położonych na dużej wysokości od brzegu, dzięki czemu wszystkie mają piękny widok na fiordi zorzę przy dobrej pogodzie.
 • Trzy sypialniach może pomieścić do pięciu gości, więc nadają się idealnie na pobyt dla naszej grupy. Domek jest wyposażony w kuchnię, w której będziemy przygotowywać posiłki.
 • Za dodatkową opłata można wykupić śniadania w hotelu 25 euro.
 • W hotelu dodatkowo mamy do dyspozycji sauna w widokiem naFiord i Jacuzzi z którego można podziwiać bezkresne niebo.
Psie zaprzęgi
Wędrówki na rakietach śnieżnych pod wieczornym niebem
Jacuzzi i sauna
Safari na skuterach śnieżnych

Ponadto 

Ognisko integracyjne
Sauna dla chętnych
Zwiedzanie Tromsø + wjazd kolejką na punkt widokowy nad miastem,
Wieczorne “polowania” na zorze polarne,
Tromso i renifery

Arktyczna wyprawa z Jogą na koło podbiegunowe

Norwegia i Zorza!!!!

Termin: 20 -24 luty 2024

Wylot z Gdańska do Tromso Z racji specyfiki wyjazdu tylko 10 miejsc!!!

Wyjazd dedykowany dla osób, które chcą doświadczyć Arktyki i zobaczyć Zorzę Polarna.

Zobaczymy też najpiękniejsze norweskie fiordy , a w miedzy czasie będziemy delektować się joga w tych pięknych warunkach

Co dla Was przygotowałam?

 • wieczorne “polowania” na zorze polarne,
 • wycieczka krajobrazowa ArktisFjord nad najładniejsze fiordy w okolicy,
 • zwiedzanie Tromsø + wjazd kolejką na punkt widokowy nad miastem,
 • Arktis Safari, czyli wypatrywanie arktycznej fauny- w Obózie Nikka nad jeziorem Nikkavannet, zaledwie 20 minut spacerem od ośrodka. Doskonałe miejsce na relaks i zabawę przy ognisku. Lokalizacja i brak sztucznego oświetlenia sprawiają, że Camp Nikka jest prawdziwym hotspotem do obserwacji zorzy polarnej w całej okazałości.
 • – 2 razy dziennie Joga

Mieszkamy w

 • Nocujemy w Malangen Resort 60 km od Tromso.
 • Mamy do dyspozycji domki rybackie z widokiem na morze. Położone na dużej wysokości od brzegu, dzięki czemu wszystkie mają piękny widok na fiordi zorzę przy dobrej pogodzie.
 • Trzech sypialniach może pomieścić do sześciu gości, więc nadają się idealnie na pobyt dla naszej grupy. Domek jest wyposażony w kuchnię, w której będziemy przygotowywać posiłki.

Za dodatkową opłata można wykupić śniadania w hotelu 25 euro.

 • W hotelu dodatkowo mamy do dyspozycji sauna w widokiem na Fiord i Jacuzzi, z którego można podziwiać bezkresne niebo.

Dodatkowo z ośrodka jest możliwość uprawiania

 • Psie zaprzęgi
 • Wędrówki na rakietach śnieżnych pod wieczornym niebem
 • Safari na skuterach śnieżnych – pomiędzy wysokimi górami arktycznymi.

Jeśli chcesz jechać – napisz do mnie

 • mail: centrumjogigdansk@gmail.com
 • tel. 510 051 928

Zapraszamy joginów na każdym poziomie zaawansowania!

Cena – 880 zł +250 EURO

W cenie

 • noclegi,
 • zajęcia jogi,
 • transport z lotniska

Płatność

Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata zadatku w wysokości 880 zł –

4848 1050 1764 1000 0090 6513 9041 z dopieskiem Norwegia

Tromsø nazywane było dawniej Wrotami do Arktyki. To tutaj rozpoczynali swoje wielkie wyprawy najwięksi podróżnicy i odkrywcy jak np. Roald Amundsen. Mimo upływu lat Tromsø dalej pozostaje miejscem, w którym swoją wędrówkę po przepięknych północnych krańcach Norwegii, rozpoczyna wiele osób. Małe miasto znajdujące się na wyspie, przyciąga jak magnes spragnionych zimy, zorzy, dnia polarnego i zjawiskowych gór.

romsø znajduje się aż 350 km za kołem podbiegunowym. W wyobrażeniach wielu osób to miejsce z wieczną zimę i gigantycznymi mrozami. Rzeczywistość jest jednak inna. Średnia temperatura w ciągu roku to co prawda tylko 2 °C, ale zimowe temperatury są bardzo zbliżone do tych, jakie panują np. w Oslo. Najzimniej jest tutaj w styczniu, średnio -4.7 °C. Najniższa odnotowana kiedykolwiek temperatura to -18,4 °C, a najwyższa to 30,2 °C (zarejestrowana w lipcu 1972). Skąd takie nietypowe dla tego położenia geograficznego temperatury? To zasługa prądu zatokowego.

W Tromsø występuje noc i dzień polarny. Ciemności w przybliżeniu zaczynają się pod koniec listopada i trwają do połowy stycznia. Cały czas jasno jest natomiast od połowy maja do końca lipca. Obecnie Tromsø jest największym miastem

Kolejka Fjellheisen /Fløya

Kolejka linowa w Tromsø powstała w 1961 roku. Inwestorem była norweska firma Brød­rene Jakob­sens Reder, która zajmowała się m.in. rybołówstwem, wyprawami arktycznymi, polowaniami. Symbole spółki, czyli niedźwiedź polarny i foka, do tej pory zdobią wagony kolejki.

Podróż kolejką trwa nie więcej niż 4 minuty, z poziomu 50 m n.p.m, dojeżdżamy do 421 m n.p.m. Punkt końcowy nazywa się Storsteinen. A potem to już tylko świetne widoki! Możemy stąd spojrzeć na całe miasto z góry, dopiero z tej perspektywy widzimy, że Tromsø to naprawdę wyspa. Oprócz tego dookoła można podziwiać wysokie, majestatyczne góry

Prowadzenie zajęć:

Diana Sochacka

Posiadam odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie. Jestem nauczycielem w stopniu Junior Intermidate II nadanym mi przez Instytut Ramamani Iyengar Memorial Yoga Instytut w Punie, Indie.
Jogę według metody B.K.S. Iyengara praktykuję od 15 lat. Od tego czasu pogłębiam moją praktykę i zdobywam doświadczenie

Od 2010 roku prowadzę własną szkołę jogi CENTRUM JOGI GDAŃSK.

Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w międzynarodowych warsztatach: Ritta Keller(Niemcy), Corin Biria (Francja), Lois Steinberg (USA), Gabriella Giubilaro(Wlochy), Shorat Aurora (Indie )

Prowadzę zajęcia dla grup początkujących, zaawansowanych, z problemami kręgosłupa oraz dla ciężarnych. Mam bardzo dobry kontakt z uczniami. Na moich zajęciach jest zawsze komplet.

W nauczaniu jestem precyzyjna, wyrozumiała i cierpliwa. Sekwencje ćwiczeń dobieram w taki sposób, aby praktykujący mogli odkryć potencjał swoich możliwości oraz z szacunkiem i wrażliwością do siebie mogli z niego mądrze korzystać. Zawsze zwracam uwagę na bezpieczeństwo i komfort ,moich uczniów.